skip to Main Content

Şirketimiz
Firmamız 1982 yılında kurulmuş olup, SiBA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adıyla inşaat sektöründeki faaliyetlerimize başladıktan sonra, hassas mühendislik altyapısı ve tecrübesi gerektiren betonarme silolar, bacalar ve soğutma kuleleri dahil olmak üzere 50’den fazla projeyi başarıyla tamamladık. kayma formunu ve tırmanma kalıp teknolojisini kullanarak. 1992 yılında bu faaliyetler, genişleyen sermaye yatırımı ile SiBA SANAYİ TESİSLERİ İMALATI, ERİŞTİRME SANAYİ VE TİCARET A.Ş. çatısı altında bir araya getirilmiştir.

Hizmetler
2000’li yıllarda, kayma ve tırmanma sistemi teknolojilerini kullanarak, endüstriyel tesislerin önemli sayıda uluslararası taahhüt projelerini tamamlayarak adını duyurmuştur.

Son zamanlarda, SiBA başarısını ve deneyimlerini aşağıdaki alanlarda kanıtlıyor:
– Enerji sektörü; termik santrallerin soğutma kuleleri, bacaları, siloları ve her türlü betonarme yapılarının yapımı,
– Çimento Endüstrisi; silolar, ön ısıtıcı kuleler ve çimento fabrikalarının her türlü betonarme yapılarının yapımı,
– Rafineriler; CCR ve izomerizasyon ünitelerinin yapımı,
– Gıda endüstrisi; un değirmenlerinin buğday, arpa ve mısır silolarının yapımı,
– Su Arıtma Hatları; su depo kuleleri ve su arıtma tesislerinin inşaatı.

Vizyon
SiBA olarak, endüstriyel tesislerin projeleri taahhüdümüz altında iyi eğitimli ve deneyimli insan kaynakları ile çalışmakta; öncelikle tasarım, inşaat, imalat, montaj ve işletme yönetimi prosedürlerinde kaliteyi göz önünde bulundurarak, zamanında teslim, standartlara uygun, teknolojik gelişmeleri takip ederek ve yeni teknolojileri uygulayarak, iş güvenliği ve sağlık konularını en yüksek önceliğe sahip olarak dikkate alarak, çevreye saygılı olmak; Pazardaki rekabet gücü ile ilgili sorunlar ve talep gelişmesi, öncelikle şirketimizin MİSYONU ve KALİTE POLİTİKASI’dır.

1982 yılından bu yana, ulusal ve uluslararası çapta önemli projeleri tamamlayarak ve sürdürerek, prestijli ve lider uluslararası şirket olmanın ISO 9001: 2008 (Kalite Yönetim Sistemi) kalite belgesine sahip olması ve OHSAS 18001 (İş Güvenliği ve Sağlık Kalite Yönetimi) şartlarını yerine getirmesi Sistem) uygun anlamda, SiBA’nın VİZYONU olarak ifade edilir.